Prelegenci

Małgorzata Zygmunt-Kaczmarek

BITNER

Maciej Dąbrowski

D-LINK

Mirosław Gondek

EWIMAR

Jerzy Drożdż

MICROMADE

Jacek Wójcik

OPTEX

Karol Narojczyk

SEAGATE

Tadeusz Markiewicz

QUALITY07

Paweł Józwik

ZETTLER

Marek Kaźmierczak

EKSPERT

Małgorzata Zygmunt-Kaczmarek
Kierownik Projektu, Bitner

Kierownik Projektu w Zakładach Kablowych BITNER. Z firmą związana związana od 2007 roku. Obecnie czynnie współpracuje z biurami projektowymi, służąc wiedzą i wsparciem technicznym w zakresie właściwego doboru kabli i przewodów do różnorodnych aplikacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży, marketingu, kreowania marki, współpracy z rynkiem w celu inicjowania przełomowych technicznie rozwiązań. Czynna uczestniczka targów branżowych, a także sympozjów i konferencji naukowych z dziedziny elektroenergetyki i automatyki.

Maciej Dąbrowski
D-Link Technical Support Engineer & D-Link Pre sales Support Enginieer

Inżynier Wsparcia Technicznego w  D-Link Polska, posiadający 10 letni staż w naszej w firmie na stanowiskach technicznych. Specjalizujący się w rozwiązaniach sieciowych dla biznesu, głównie w zakresie: przełączników sieciowych i rozwiązań bezprzewodowych. Duże doświadczenie zebrane podczas wieloletniej pracy z urządzeniami D-Link od strony technicznej i użytkowej, współpraca z działem handlowym oraz klientami na etapie projektowania i doboru odpowiednich rozwiązań sieciowych. Prowadzenie szkoleń technicznych, webinariów produktowych. Wiedza techniczna potwierdzona wieloma certyfikatami D-Link Academy.

Mirosław Gondek
Dyrektor ds. Technicznych, Ewimar

Projektant urządzeń elektronicznych, developer i programista urządzeń mikroprocesorowych.
Ponad 20-letnie doświadczenie jako Technik Serwisu i Specjalista ds. Technicznych branży systemów alarmowych, telewizji przemysłowej i kontroli dostępu.

Jerzy Drożdż
Wspólnik firmy MicroMade Gałka i Drożdż spółka jawna

Ukończył Wydział Elektroniki Politechniki Gdańskiej. Od 1992 r. wspólnik polskiej, rodzinnej firmy inżynierskiej MicroMade. Nadzoruje sprzedaż i produkcję urządzeń elektronicznych. Zajmuje się wycenami i wspiera projektantów systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Zainteresowania pozazawodowe: turystyka rowerowa i kajakowa, bieganie, pływanie…

Jacek Wójcik
Customer Care Director, CEE, OPTEX

Ekspert ds. bezpieczeństwa z ponad 15-letnim doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą, projektowaniu rozwiązań systemów bezpieczeństwa, zapewnianiu klientom pomocy technicznej i szkoleń produktowych. Jacek dołączył do OPTEX 10 lat temu i obecnie zajmuje stanowisko Customer Care Director, odpowiadając za strategię sprzedaży oraz zarządzanie relacjami z klientami w regionie CEE.

Karol Narojczyk
Surveillance Sales Representative – CEE, Seagate

Absolwent wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie o specjalności inżynieria systemów bezpieczeństwa. Od 13 lat związany z branżą systemów bezpieczeństwa.

Swoje doświaczenie zdobywał zarówno na stanowiskach inżynierskich jak i sprzedażowych, wsłuchując się w bieżące potrzeby Klientów.  Przez ostatnie dwa lata swoją uwagę kierował na analizę rozwoju rynku pamięci dyskowych i sposoby zwiększania ich niezawodności.

W swojej codziennej pracy koncentruje się  na metodach wykorzystywania danych w zaawansowanych systemach wizyjnych ze szczególnych uwzględnieniem danych pochodzących z funkcji analitycznych.

mgr inż. Tadeusz Markiewicz
Quality07

20 lat doświadczenia w projektowaniu systemów alarmu pożarowego

Od 14 lat wiceprezes i prezes firmy Quality07 specjalizującej się w projektowaniu i dystrybucji linowej detekcji pożaru w tym: zasysającej dymu -Stratos i Securiton, liniowe dymu -Setronic, liniowej ciepła ProReact i Alarmline II, ADW, DETECT oraz JOB, a także bezprzewodowej detekcji pożaru ZITON.  Między innymi absolwent SGH w Warszawie -Zarządzanie oraz  absolwent Uniwersytetu Śląskiego -Handel Zagraniczny

Tel. 508 124 087
E-mail: tadeusz@quality07.com.pl

Paweł Józwik
Inżynier wsparcia technicznego i trener, Zettler

Z systemami sygnalizacji pożarowej Zettler pracuje od 13 lat. Stanowi wsparcie produktowe, szkoleniowe i projektowe dla klientów i użytkowników końcowych.

Marek Kaźmierczak
Doradca techniczno-handlowy w firmie Gazex Sp.j.

Absolwent Wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, specjalność inżynieria systemów bezpieczeństwa. Uczestnik badań nad „fizyką gazów” realizowanych we współpracy z Politechniką Łódzką. Prelegent Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego 2018, 2019.

Pracownik serwisu, mający kontakt z zagadnieniami eksploatacyjnymi urządzeń.

Jako doradca techniczno-handlowy, osoba zajmująca się przeprowadzaniem analiz ryzyka, szkoleń wewnętrznych, zewnętrznych dla Klientów.

Wspiera biura projektowe w zakresie doboru rozwiązań technicznych oraz lokalizacji urządzeń, stosując nieszablonowe rozwiązania zagadnień z zakresu detekcji gazów i par substancji.

tel. 501-279-576

e-mail: marek.kazmierczak@gazex.pl