Partnerzy

BITNER Sp. z o.o.

Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. to polski producent kabli i przewodów działający na rynku od 1996 roku. Oferta adresowana jest przede wszystkim do projektantów, firm wykonawczych, budowlanych oraz podmiotów handlowych działających w branży elektrycznej, energetycznej, automatyki przemysłowej, telekomunikacyjnej oraz informatycznej. Zakres asortymentowy to ponad 20 000 wyrobów katalogowych, zebranych w kilkanaście grup asortymentowych. Nieustannie poszerzany zakres produkowanych wyrobów, zarówno w obrębie grup i typoszeregu bieżącej produkcji, jak również poprzez realizację indywidualnych zamówień, umożliwia firmie skuteczne konkurowanie na rynku krajowym i międzynarodowym.

Zakres asortymentowy Zakładów Kablowych BITNER obejmuje kable:
– sygnalizacyjne i sterownicze
– bezhalogenowe i ognioodporne
– do przemienników częstotliwości
– energetyczne
– telekomunikacyjne i teleinformatyczne
– do instalacji systemów alarmowych i przeciwpożarowych
– współosiowe wielkiej częstotliwości
– do obwodów iskrobezpiecznych
– do zastosowań estradowych, studyjnych i audiofilskich
– do pracy w trudnych warunkach
– górnicze
– światłowodowe
– nietypowe oraz wg indywidualnych zamówień

Nowość w ofercie – akcesoria do kabli:
– metalowe dławnice BiT D-EMC oraz metalowe nakrętki BiT N-EMC do kabli przekształtnikowych BiTservo i sterowniczych kabli ekranowanych typu BiT 500, BiT 750 oraz BiT 1000
– złącza BiT Connector MC4 do przewodów solarnych BiT 1000 solar ułatwiających połączenie przewodów z modułami fotowoltaicznymi

D-Link

Od 30 lat D-Link projektuje, rozwija i produkuje wielokrotnie nagradzane rozwiązania sieciowe, bezprzewodowe, monitoringu wizyjnego, do przechowywania danych oraz automatyki domowej.

Rozwiązania D-Link, globalnego lidera w połączeniach sieciowych, wspierają firmy, zapewniając wydajniejsze działanie sieci biznesowych. Produkty D-Link mają też kluczowe znaczenie dla korzystania z rozwiązań inteligentnego domu, ułatwiając ludziom na całym świecie monitorowanie, automatyzację oraz kontrolę domów z każdego miejsca i o każdej porze przez smartfony i tablety.

Użytkownicy biznesowi oraz konsumenci mają dostęp do bogatej gamy innowacyjnych, wydajnych i intuicyjnych w użyciu technologii przez globalną sieć kanałów sprzedaży, partnerów handlowych oraz dostawców usług.  

EWIMAR

Ewimar Sp. z o.o. jest polskim producentem urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej do instalacji teletechnicznych. Nasze produkty to zaawansowane systemy ochronne do sieci LAN, systemów alarmowych oraz instalacji CCTV. Oferta produktowa obejmuje pojedyncze i wielokanałowe ograniczniki przepięć oraz urządzenia do telemetrii i sterowania znajdujące zastosowanie w automatyce przemysłowej. Ułatwiają one wykonywanie wymienionych instalacji, uzupełniając je o dodatkowe funkcje, zwiększają jakość połączeń elektrycznych i mechanicznych a także zapewniają skuteczną ochronę przed wyładowaniami atmosferycznymi. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości, niezawodnych i kompletnych rozwiązań systemowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

GAZEX DETEKTORY GAZÓW

Stacjonarne i przenośne detektory i mierniki stężeń gazów toksycznych i wybuchowych (skonstruowane zgodnie z normami europejskimi), urządzenia sygnalizacyjno-odcinające do kotłowni gazowych i hal z promiennikami gazowymi (spełniają wymagania Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002), sterowniki wentylacji do garaży i parkingów (CO, LPG, CNG, CO2, NOx) wykrywacze nieszczelności instalacji gazowych, detektory domowe tlenku węgla i gazów palnych, detektory tlenku węgla do kotłowni, stacji diagnostycznych i monitorowania stanowisk pracy, sterowniki wentylacji w oparciu pomiar CO2, teleinformatyczny dozór systemów detekcji (GPRS i internet umożliwiają stały nadzór obiektów z dowolnego miejsca w kraju), serwis i kalibracja detektorów i mierników, projektowanie i instalacja systemów detekcji, urządzenia posiadają wymagane atesty i certyfikaty

Jedyny polski producent detektorów gazów z własnym laboratorium wzorcującym akredytowanym przez Polskie Centrum Akredytacji.

MicroMade

MicroMade to doświadczony (35 lat na rynku) producent elektroniki, specjalizujący się głównie w projektowaniu i produkcji niezawodnych systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Dostarczane przez MicroMade urządzenia i programy pomagają chronić ludzi, zabezpieczać cenne zasoby oraz umożliwiać klientom optymalizację wielu procesów biznesowych. Nieustannie wdrażamy innowacyjne pomysły w naszych produktach, aby tworzyć realną wartość, która przekłada się na wymierne korzyści dla użytkowników. Oferowane systemy dostępu są nie tylko bezpieczne, skalowalne i łatwe w obsłudze ale i podążają za współczesnymi wymaganiami design’u (np. czytniki szklane). Dodatkowo współpraca z firmą Ifter (EQU ACC) pozwala sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

OPTEX

Japońska firma OPTEX jest wiodącym producentem urządzeń ochrony mienia z 40-letnim doświadczeniem. Firma jest światowym liderem w dziedzinie detekcji zewnętrznej.

OPTEX w swojej ofercie posiada wewnętrzne i zewnętrzne czujki PIR oraz PIR+MW, aktywne bariery podczerwieni, światłowodowe systemy napłotowe oraz zaawansowane technologicznie laserowe czujki skanujące. Oprócz czujek wykorzystywanych w SSWiN, oferujemy również system zliczania osób oraz czujki dedykowane do detekcji pojazdów.

Urządzenia firmy OPTEX są kwintesencją jakości, funkcjonalności i dbałości o szczegóły, tak charakterystycznych dla japońskich produktów.

Firma ma obecnie siedziby w 12 krajach i jest reprezentowana w 80. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych i wysoce niezawodnych rozwiązań detekcji.

Seagate

Seagate Technology jest światowym liderem i producentem precyzyjnie zaprojektowanych, najwyższej klasy rozwiązań w zakresie przechowywania i zarządzania systemami danych. Od ponad 40 lat firma Seagate umożliwia przedsiębiorstwom dynamiczny rozwój, dzięki nowatorskim dyskom twardym, dyskom półprzewodnikowym, systemom danych oraz kompleksowym, dostosowanym do potrzeb klienta rozwiązaniom w zakresie obsługi i odzyskiwania danych. Rozwiązania te pozwalają usprawnić zarządzanie danymi, zarówno przechowywanymi w miejscu, jak i tymi, znajdującymi się w ruchu.

Więcej o firmie Seagate dowiesz się pod adresem seagate.com oraz na kanałach social media: Twitter, Facebook, LinkedIn i YouTube i na naszym blogu.

Quality07

Quality07 T.M. Markiewicz Sp. J.
Ul. Szomańskiego 13
02-495 Warszawa

Firma zajmująca się dystrybucją i projektowaniem systemów liniowej detekcji pożaru.
Na rynku jesteśmy już 14 lat.

W zakres naszej oferty wchodzą specjalistyczne czujki uzupełniające systemy detekcji pożaru

1. Zasysająca detekcja dymu
    a) Stratos
    b) ASD
2. Linowe czujki dymu z funkcją detekcji ciepła- Setronic
3. Liniowa, analogowa detekcja ciepła światłowodowa, pneumatyczna oraz cyfrowa.
    a) Alarmline
    b) ProReact
    c) DETECT
    d) ADW
4. Czujki płomienia z wyjściem VIDEO
5. Miniaturowe gaśnice z gazem NOVEC- AMFE
6. Detektory radiowe ZITON
7. Zasilacze pożarowe

ZETTLER

Produkty Marki Zettler powstały  w oparciu o technologię MZX, która zapewnia jedne z najbardziej zaawansowanych funkcji w wykrywaniu pożarów. Platforma technologiczna MZX została opracowana w wyniku integracji innowacyjnych rozwiązań produktowych, powstałych podczas wielu lat prowadzenia badań i rozwoju w całej Europie. Przez ponad 100 lat istnienia firma oferuje szereg najlepszych technik detekcji, wnosząc znaczny wkład we wczesne wykrywanie pożarów i minimalizowanie fałszywych alarmów. Platforma dostarcza również jedne z najlepszych technik instalacyjnych, umożliwiających łatwe i elastyczne prace inżynierskie i montażowe. Dzięki temu Zettler jest jednym z najbardziej odpornych, niezawodnych i funkcjonalnych systemów, oferując najwyższy poziom zgodności z normami.

Więcej o działalności firmy tutaj: https://www.youtube.com/channel/UC-AJjF2wO9nMPFF74OJJ7yg